درخواست صندوق صدقات

هموطن عزیز، از اینکه می‌خواهید صندوق صدقات کمیته امداد امام(ره) را میهمان منزل یا محل کار خود کنید از شما سپاسگزاریم. امیدواریم نیت نیک شما مورد عنایت خداوند متعال قرار گیرد.

صندوق صدقات کمیته امداد امام(ره) یکی از قدیمی‌ترین و ساده‌ترین روش‌های کمک به نیازمندان جامعه است. این صندوق‌ها می‌توانند در منزل یا محل کار نصب شده و همراه روزانه شما در پرداخت صدقه و ارایه کمک‌های مورد نظر باشد.

شما می‌توانید صندوق پر شده خود را به دفاتر این نهاد و نزدیک‌ترین مرکز نیکوکاری در محل زندگی خود تحویل دهید و از این طریق کمیته امداد امام(ره) را در کاهش هزینه‌های سربار جمع‌آوری صدقات و حمل و نقل یاری نمایید.

در صورتی که دسترسی به دفاتر کمیته امداد امام(ره) برای شما میسر نیست، می‌توانید صدقات جمع شده خود را با استفاده از سامانه پرداخت الکترونیک کمیته امداد امام(ره) از طریق این لینک پرداخت نمایید و در غیر این صورت همکاران ما مشتاقانه و با ارائه کارت شناسایی به محل مورد نظر شما جهت جمع‌آوری و شمارش مبالغ واریزی به صندوق مراجعه خواهند کرد. 

همچنین شما می‌توانید با ارسال عدد ۱ به شماره ۸۸۷۷ عضو سامانه صدقه پیامکی شده و روزانه بصورت خودکار صدقات خود را پرداخت نمایید.