تاریخ انتشار: 1401/02/24 14:12 حوزه انتشار: تهران (سراسری) شناسه خبر: 17011

مدیرکل کمیته امداد استان تهران خبر داد؛

برپایی غرفه های کمیته امداد استان تهران در سی و سومین دوره نمایشگاه کتاب

برپایی غرفه های کمیته امداد استان تهران در سی و سومین دوره نمایشگاه  کتاب

مدیرکل کمیته امداد استان تهران از برپایی غرفه های ثبت نام از خیّران در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین و جذب نذورات و کمک های مردمی در سی و سومین دوره نمایشگاه کتاب واقع در محل مصلی تهران خبر داد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدابوالفضل پرپنچی ،گفت: غرفه ثبت نام از خیّران در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین ، جذب نذورات و کمک ها مردمی در سی و سومین دوره نمایشگاه کتاب تهران برپا شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران، افزود: فعالیت این غرفه ها همزمان با آغاز فعالیت نمایشگاه کتاب از 21 اردیبهشت ماه  آغاز شده و تا پایان این نمایشگاه ، 31 اردیبهشت ماه ادامه دارد.

وی تصریح کرد: غرفه های کمیته امداد استان تهران در ورودی های نمایشگاه کتاب و همچنین جنب سالن c  شمالی – ناشران کودک و نوجوان  قرار دارند.

بنابراین گزارش؛ علاقه مندان به عضویت در طرح اکرام ایتام و محسنین می توانند علاوه بر حضور در ادارات اجرایی این نهاد با شماره گیری شماره ثابت ۷۳۵۵، از طریق سایت ekram.emdad.ir  و همچنین با حضور در نمایشگاه کتاب تهران باحضور در غرفه اکرام ایتام و محسنین نسبت به حمایت مادی و معنوی از ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد اقدام نمایند.

انتهای پیام