رئیس کمیته امداد در جلسه شورای اداری زیرکوه تأکید کرد:

همه قوانین و تصمیمات کشور باید به نفع فقرا باشد

(پنج شنبه ۸ آذر ۱۳۹۷) ۱۵:۴۵

رئیس کمیته امداد با اشاره به ضروت حمایت دولت و مجلس از اقشار محروم در شرایط سخت اقتصادی، گفت: همه قوانین و تصمیمات کشور باید به نفع فقرا باشد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهندس سیدپرویز فتاح در دومین روز سفر به استان خراسان جنوبی که به منظور سرکشی به مددجویان و بررسی نحوه خدمات رسانی به خانواده‌های تحت پوشش انجام شد، در جلسه شورای اداری شهرستان مرزی زیرکوه حضور یافت.

رئیس کمیته امداد در این جلسه  با گرامیداشت یاد بنیانگذار نظام اسلامی، گفت: امام (ره) آمد تا محرومان و پابرهنگان ولی‌نعمت ما شوند و اگر می‌خواهیم از این شرایط  سخت اقتصادی عبور کنیم، باید همه در کنار یکدیگر باشیم. باید همه قوانین و تصمیمات کشور به نفع فقرا و محرومان باشد تا نظام بیمه شود.

فتاح بابیان اینکه دشمنان انقلاب همواره سعی می‌کنند از راه‌های مختلف به کشور ضربه وارد کنند، افزود: مردم ایران همیشه پای نظام و آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند و همین ایستادگی موجب خنثی شدن توطئه‌های دشمن شده است.
وی به کمک‌های دولت به محرومان جامعه و خانوارهای تحت حمایت اشاره کرد و افزود: همچنین کمک‌های مردمی طی هشت‌ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 36 درصد رشد داشته است.
وی بر وحدت و همدلی شیعه و سنی تأکید کرد و گفت: استان خراسان جنوبی در این زمینه نمونه است و برادران شیعه و سنی در کنار هم با مسالمت و همدلی زندگی می‌کنند.
رئیس کمیته امداد خاطرنشان کرد: در این اوضاع اقتصادی جامعه، همه باید در جهت رفع مشکلات محرومان تلاش کنند و دولت و مجلس هم برای کاهش فشارهای اقتصادی بر محرومان و نیازمندان حمایتهای خوبی از کمیته امداد داشته است.
در این جلسه همچنین نماینده مردم شهرستان‌های زیرکوه و قاین در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از تلاش‌های کمیته امداد گفت: امیدواریم با تلاش و کوشش مسئولان کمیته امداد، شاهد توانمندسازی بیش از پیش خانوارهای تحت حمایت باشیم.
فرهاد فلاحتی بیان کرد: کمیته امداد صدقه جاریه امام راحل در کشور و ملجأ و پناهگاهی برای محرومان و مستضعفان در جامعه است. کمیته امداد اقدامات و فعالیت‌های زیادی در جهت رفع فقر و محرومیت در سطح کشور برداشته، به‌گونه‌ای که این نهاد توانسته  ظرفیت‌های خود را به دولت، مجلس و مردم نشان دهد و به‌ اندازه چندین وزارتخانه به محرومان و نیازمندان خدمت‌رسانی کند.
نماینده مردم شهرستان‌های زیرکوه و قاین در مجلس شورای اسلامی گفت: کمیته امداد با اقدامات و فعالیت‌های خود سعی کرده است فشارهای اقتصادی را بر نیازمندان کاهش دهد. مجلس در کنار دستگاه‌های حمایتی است و تاکنون طرحی  برای حمایت مددجویان کمیته امداد و بهزیستی به مجلس نیامده که مورد بی‌مهری قرار گیرد.
انتهای پیام


(پنج شنبه ۸ آذر ۱۳۹۷) ۱۵:۴۵

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید