رئیس کمیته امداد در همایش مددکاران عنوان کرد:

رفتار فراجناحی در کمیته امداد نهادینه شده است

(شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷) ۱۱:۳۰

سیدپرویز فتاح با اشاره به موفقیت‌های کمیته امداد و ارتقای جایگاه این نهاد در میان مردم و حاکمیت، گفت: این موفقیت به خاطر رفتار فراجناحی است که در کمیته امداد و مددکاران نهادینه شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهندس سید پرویز فتاح در اختتامیه ششمین دوره فرهنگی، آموزشی مددکاران 15 استان کشور که در مشهد برگزار شد، با اشاره به سیره ائمه معصومین(ع) گفت: ائمه اطهار(ع) و بزرگان دینی، امور مددکاری جامعه اسلامی را خود مدیریت می‌کردند.
وی اظهار کرد: کار مددکاری، اداری و شغل معمولی نیست بلکه ارائه خدمت به همنوعان از روی محبت است و با حفظ تکریم باید انجام شود.
فتاح با بیان اینکه برکت در کمیته امداد به دلیل ارائه خدمات امور خیرخواهانه به محرومان است، افزود: اگر مددکاران در کار با خدا معامله کنند، نتایج و برکات آن را در زندگی شخصی و اجتماعی خود می‌بینند.
رئیس کمیته امداد از مددکاران خواست در روبرو شدن با مددجویان نسبت به رسیدگی مناسب، تشخیص درست و درمان صحیح اقدام کنند.
فتاح با بیان اینکه در مدت خدمت در این نهاد بیشترین تاکید را بر حوزه مددکاری و مددکاران داشته‌ایم، اضافه کرد: کمیته امداد بیش از هر چیزی نیاز به مددکار دارد.
وی با تاکید بر اینکه نحوه برخورد با مددجویان در کمیته امداد بهتر شده است، افزود: مددکاران در کمیته امداد با افزایش ظرفیت و گشاده‌رویی، جایگاه این نهاد را استحکام داده‌اند که از جمله موارد، می‌توان به افزایش صبوری در روبرو شدن با مددجویان اشاره کرد.
فتاح با تاکید بر تقویت سیستم‌های کاری در بخش‌های مختلف و استفاده از شیوه‌های نوین الکترونیکی برای تسریع ارائه خدمات به مددجویان گفت: موافق حذف پرونده‌های فیزیکی و مخالف توسعه نیروی انسانی هستیم زیرا جلوگیری از ایجاد هزینه برای مددجو را باید در نظر داشته باشیم.
رئیس کمیته امداد با بیان اینکه صف پشت نوبتی در زمینه اهدای جهیزیه، اعطای تسهیلات کارگشایی و کمک به درمان نیازمندان صفر شده است، خاطرنشان کرد: مسئولان در همه دستگاه‌های اجرایی کشور از اقدامات کمیته امداد رضایت دارند و این نتیجه تلاش تمامی کارکنان به ویژه مددکاران این نهاد است.
وی با اشاره به موفقیت‌های کمیته امداد و  ارتقای جایگاه این نهاد در میان مردم و حاکمیت، گفت: این موفقیت به خاطر رفتار فراجناحی است که در کمیته امداد نهادینه شده است.
فتاح با تاکید بر اینکه دلجویی و بازدید از خانواده‌های مددجو در راس برنامه‌های کاری و سفرهای استانی قرار دارد، افزود: همه در کمیته امداد مددکار هستند و این فضیلتی است که به هرکسی داده نشده است.
شایسته ذکراست: در این دوره آموزشی چهار روزه، ۱۹۱ مددکار از ۱۵ استان کشور حضور داشتند.

انتهای پیام

(شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷) ۱۱:۳۰

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید