با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور انجام شد؛

افتتاح نخستین الگوی پیش‌ساخته پرورش متراکم ماهی در قالب طرح اشتغال مددجویان سیستان و بلوچستان

(سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹) ۲۲:۰۰

با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، نخستین الگوی پیش‌ساخته پرورش متراکم ماهی در قالب طرح اشتغال مددجوی کمیته امداد در استان سیستان و بلوچستان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، طرح الگوی پرورش متراکم ماهی در چارچوب طرح اشتغال مددجوی تحت حمایت کمیته امداد، بعدازظهر امروز با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، مدیرکل کمیته امداد و دیگر مسئولان استانی سیستان و بلوچستان به بهره‌برداری رسید.

این طرح اشتغال با اعتباری معادل 110 میلیون تومان از محل اعتبارات معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور و تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال کمیته امداد افتتاح شد.

سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در حاشیه مراسم افتتاح این طرح که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، گفت: استان سیستان و بلوچستان دارای پتانسیل بسیار زیادی بوده اما توسعه این استان باید به صورت درون‌زا و بومی انجام شود.

وی افزود: سرمایه‌گزاری در حوزه دانشگاه و نیروی انسانی فوق‌العاده است؛ اگرچه این استان در بسیاری شاخص‌ها از سطح کشور پایین‌تر است اما از لحاظ شاخص دانشگاهی از امتیاز بالاتری برخوردار است.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور ادامه داد: خوشبختانه در شهرهای مختلف استان سیستان و بلوچستان مراکز نوآوری و رشد توسعه یافته و سعی شده زیرساخت‌ها کمک شود.

انتهای پیام

(سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۹) ۲۲:۰۰
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید