با حضور رئیس کمیته امداد انجام شد؛

راه‌اندازی مرکز نیکوکاری «ابرار اتاق بازرگانی» در استان گلستان

(چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹) ۱۸:۵۹

مرکز نیکوکاری ابرار اتاق بازرگانی استان گلستان با حضور رئیس کمیته امداد افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری در مراسم افتتاح مرکز نیکوکاری ابرار اتاق بازرگانی استان گلستان با اشاره به فعالیت حدود چهار هزار مرکز نیکوکاری در کشور، گفت: تعداد مراکز نیکوکاری تا پایان سال به پنج هزار مرکز در سراسر کشور می‌رسد.

وی راه‌اندازی مراکز نیکوکاری را در راستای مردمی‌ شدن کمیته امداد دانست و افزود: این مراکز در مساجد و محلات توسط هیات امنا و امام جماعت مدیریت می‌شود و علاوه بر مددجویان امداد، به نیازمندان محله کمک و رسیدگی می‌کنند.

رئیس کمیته امداد رویکرد این نهاد را توسعه مراکز نیکوکاری تخصصی عنوان کرد و گفت: مراکز نیکوکاری تخصصی  و ورود  فعالیت‌های دانش‌بنیان در حوزه اشتغال‌زایی، تاثیر به سزایی در توانمندسازی مددجویان دارد.

بختیاری با تقدیر از ابتکار و نوآوری استان گلستان در ایجاد مرکز نیکوکاری ابرار اتاق بازرگانی تاکید کرد: این مرکز می‌تواند در عرصه صنعت، کشاورزی، تولید به ویژه در صنایع کوچک به خانواده‌های تحت حمایت امداد کمک کند.

وی با اشاره به فعالیت 220 مرکز نیکوکاری در استان گلستان خاطرنشان کرد: کمیته امداد و به تبع آن مراکز نیکوکاری، بر اساس آموزه‌های دینی هیچ خط قرمزی برای کمک‌رسانی به نیازمندان از اقوام و مذاهب مختلف ندارند.

انتهای پیام

(چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹) ۱۸:۵۹
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید