عضو کمیسیون شوراهای مجلس تاکید کرد:

نقش مهم کمیته امداد در تحقق شعار سال «جهش تولید»

(چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹) ۱۳:۰۶

عضو کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی بر نقش مهم کمیته امداد در تحقق شعار سال «جهش تولید» تاکید کرد و گفت: برنامه‌های اشتغال‌زایی کمیته امداد ضمن توانمندسازی مدجویان، به رونق تولید کمک کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، رسول فرخی با اشاره به ضرورت حمایت دولت و مجلس از کمیته امداد به منظور ارتقای خدمت‌رسانی به نیازمندان و مددجویان افزود: کمیته امداد با توجه به خدماتی که به مددجویان و خانواده‌های نیازمند ارائه می‌دهد، نقش اثربخشی در معیشت و خودکفایی آنان دارد.
وی به برنامه‌های کمیته امداد در حوزه اشتغال‌زایی مددجویان اشاره کرد و ادامه داد: کمیته امداد از طریق اجرای طرح‌هایی همچون راهبری شغلی و موکب اشتغال اربعین و همچنین ارائه تسهیلات اشتغال به نیازمندان، موجب توانمندسازی بسیاری از خانواده‌های تحت حمایت شده و نقش بی‌بدیلی در اقتصاد و تولید کشور داشته است.
نماینده مردم لاهیجان در مجلس خاطرنشان کرد: این نهاد انقلابی توانسته در حد بضاعت با اشتغال‌زایی مددجویان تحت پوشش یکی از دغدغه‌های کشور که بیکاری جوانان محروم است را کاهش دهد.
فرخی با اشاره به تجربیات کمیته امداد در اشتغال و تولید گفت: امروز کمیته امداد می‌تواند در تحقق اقتصاد مقاومتی و تحقق شعار سال «جهش تولید» نقشی اساسی داشته باشد‌.
فرخی با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور و شیوع ویروس کرونا اظهار کرد: کمیته امداد از ابتدای شیوع ویروس کرونا با اعطای کمک بلاعوض و توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان در قالب پویش ایران همدل در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب گام برداشته است.
عضو کمیسیون شوراهای مجلس یازدهم گفت: با توجه به نقش حیاتی کمیته امداد در رسیدگی به معیشت نیازمندان، دولت و مجلس باید در حوزه‌های مختلف به کمیته امداد کمک کنند تا خدمات  بیشتری به خانواده‌های تحت حمایت ارائه شود. 
 
انتهای پیام
 
(چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹) ۱۳:۰۶
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید