معاون امور فرهنگی کمیته امداد خبر داد:

موفقیت 102 نفر از دانش‌آموزان تحت حمایت امداد با کسب رتبه زیر هزار کنکور سراسری

(دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹) ۱۲:۱۵

معاون امور فرهنگی کمیته امداد گفت: 102 نفر از دانش‌آموزان تحت حمایت این نهاد موفق به کسب رتبه زیر هزار در کنکور سراسری و پذیرش در دانشگاه‌های برتر کشور شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حجت‌الاسلام علی جعفری از موفقیت 102 نفر از دانش‌آموزان تحت حمایت این نهاد در کسب رتبه زیر هزار کنکور سراسری خبر داد و افزود: از این تعداد، هفت نفر از دانش‌آموزان، رتبه‌های زیر 100 کنکور را در رشته‌های علوم انسانی، علوم تجربی و زبان به دست آورده و در بهترین دانشگاه‌های کشور پذیرفته شده‌اند.

وی ادامه داد: در مجموع حدود 400 نفر از دانش‌آموزان تحت حمایت کمیته امداد حایز رتبه زیر پنج هزار کنکور سراسری شدند که امیدواریم در رشته‌های مطلوب در دانشگاه‌‎های سراسر کشور پذیرش شوند.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد با اشاره به خدمات این نهاد به دانش‌آموزان به منظور آمادگی بیشتر برای حضور در کنکور سراسری، تاکید کرد: تهیه کتب کمک آموزشی، ارائه مشاوره و پشتیبانی، برگزاری کلاس‌های آموزشی کنکور با همکاری موسسات برتر کشوری و برگزاری آزمون‌های آمادگی کنکور، از جمله خدمات این نهاد برای دانش‌آموزان جامعه هدف است.

جعفری با بیان اینکه در کنکور سراسری 99 بیش از 10 هزار نفر از دانش‌آموزان نیازمند از خدمات کمیته امداد برای آمادگی کنکور برخوردار شدند، اضافه کرد: برنامه کمیته امداد برای کنکور سال 1400 ارائه خدمات آموزشی و آمادگی کنکور به 20 هزار دانش‌آموز تحت حمایت است.

وی در پایان به تشویق دانش‌آموزان حایز رتبه‌های برتر کنکور در کمیته امداد اشاره کرد و گفت: دانش‌آموزان تحت حمایت امداد که رتبه‌های برتر کنکور سراسری را کسب کرده‌اند، کمک‌هزینه خرید لپ‌تاپ یا تبلت تا سقف 50 میلیون ریال دریافت کردند.

انتهای پیام

 

(دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹) ۱۲:۱۵
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید