رئیس کمیته امداد خبر داد:

ثبت نام ۲۰۳ هزار حامی ایتام و محسنین از ابتدای اجرای پویش «ایران مهربان»

(سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۲:۴۷

رئیس کمیته امداد از ثبت نام ۲۰۳ هزار حامی ایتام و محسنین از ابتدای اجرای پویش «ایران مهربان» خبر داد و گفت: ۳۸۱ هزار فرزند یتیم و محسنین از حمایت‌های کمیته امداد برخوردار هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری با تسلیت شهادت حضرت امیرالمومنین ابوالایتام، علی (ع) گفت: در حال حاضر 146 هزار فرزند یتیم و 234 هزار فرزند محسنین از حمایت‌های مادی و معنوی مردم نیکوکار و حامیان بهره‌مند هستند.
وی با بیان اینکه 562 نفر از ایتام و 12 هزار نفر از فرزندان محسنین فاقد حامی هستند، ادامه داد: متوسط دریافتی ماهانه ایتام به 522 هزار تومان و متوسط دریافتی فرزندان محسنین به ۲۶۰ هزار تومان در ماه رسیده است.
رئیس کمیته امداد با اشاره به اجرای پویش «ایران مهربان» با هدف جذب یک میلیون حامی جدید برای ایتام و محسنین، تاکید کرد: از آغاز اجرای این طرح تاکنون 203 هزار نفر به جمع حامیان ایتام کمیته امداد پیوسته‌اند که 42 هزار نفر از آنان از ابتدای ماه مبارک رمضان به حامیان ایتام اضافه شده‌اند.
وی با اظهار امیدواری در خصوص اینکه تا پایان ماه مبارک رمضان هیچ یتیم نیازمندی در کشور بدون حامی نباشد، از مردم نیکوکار برای پیوستن به طرح ایران مهربان دعوت کرد و گفت: مردم نیکوکار و یتیم‌نواز ایران می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی ekram.emdad.ir یا از طریق ارسال عدد 1 به سرشماره 30003333 به جمع حامیان ایتام و محسنین بپیوندند.
انتهای پیام
(سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۲:۴۷
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید