در قالب تفاهم‌نامه با کمیته امداد انجام‌ می‌شود؛

راه‌اندازی مرکز نیکوکاری در تمام شورای‌های شهر و روستا و دهیاری‌های استان البرز

راه‌اندازی مرکز نیکوکاری در تمام شورای‌های شهر و روستا و دهیاری‌های استان البرز
(سه شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۰) ۱۸:۲۷

طی تفاهم‌نامه‌ای میان کمیته امداد و شورای اسلامی استان البرز، در تمام شورای‌های اسلامی شهر و روستا و دهیاری‌های استان البرز مرکز نیکوکاری راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، با امضای تفاهم‌نامه همکاری میان کمیته امداد و شورای اسلامی استان البرز، تمام شورای‌های اسلامی شهر و روستا و دهیاری‌های استان البرز به شبکه خیر و احسان پیوستند.
 
محمد محمدی‌فرد، مدیرکل کمیته امداد استان البرز با اعلام این خبر گفت: موضوع این تفاهم‌نامه مشارکت و هم‌افزایی در زمینه خدمت‌رسانی به محرومان و نیازمندان از طریق ایجاد قرارگاه خیر و احسان توسط شورای اسلامی استان البرز در تمام شورای‌های اسلامی شهر و روستا و دهیاری‌های استان است.
 
وی افزود: در قالب این تفاهم‌نامه شورای اسلامی استان البرز به‌ عنوان محور انجام امور خیر در استان با همکاری کمیته امداد، مساجد، شهرداری‌ها، فرهنگسراها، مراکز نیکوکاری و سایر موسسات خیریه مرتبط با امور خیر و احسان عمل خواهد کرد.
 
مدیرکل کمیته امداد استان البرز اظهار کرد: مراکز نیکوکاری ذیل شورای اسلامی استان البرز با مسئولیت‌پذیری و مشارکت همه شوراهای سطح استان و به ‌صورت محله‌محور، تخصصی و فراگیر با شناسایی نیازمندان و بهره‌گیری از ظرفیت خیران، نیکوکاران، در جهت رفع فقر و محرومیت فعالیت خواهند کرد.
 
وی گفت: تعهدات متقابل شوراهای شهر و روستا در استان البرز و کمیته امداد، با اولویت خدمات مسکن خانواده‌های مورد حمایت مبنی در اختیار گذاشتن زمین رایگان شهری و روستایی به ‌منظور احداث منازل مسکونی مددجویان استان، پیش‌بینی شده است.
 
محمدی‌فرد خاطرنشان کرد: واگذاری فضای مناسب در سطح شهر جهت فروش محصولات تولیدی مددجویان، واگذاری غرفه‌های مراکز عرضه میوه و تره‌بار به مددجویان و نیازمندان و ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و توانمندسازی ویژه زنان سرپرست خانوار، از دیگر مفاد این تفاهم‌نامه است.
 
انتهای پیام
 
(سه شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۰) ۱۸:۲۷
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید