نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

کمیته امداد نهادی خدمت‌گزار با نیت‌های الهی است

کمیته امداد نهادی خدمت‌گزار با نیت‌های الهی است
(چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰) ۱۵:۰۸

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی گفت: کمیته امداد مجموعه‌ای خدمت‌گزار با نیت‌های الهی است و امدادگران در بهترین نهاد خدمت می‌کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مصطفی خاکسار، قائم‌مقام کمیته امداد در سفر به آذربایجان شرقی با حجت‌الاسلام و المسلمین آل هاشم، امام جمعه تبریز و نماینده ولی فقیه در استان دیدار کرد.
 
حجت‌الاسلام و المسلمین آل هاشم در این دیدار با تقدیر از خدمات کمیته امداد به نیازمندان و محرومان گفت: کمیته امداد مجموعه‌ای خدمت‌گزار، بی‌حاشیه و با نیت‌های الهی است که با نفس پاک بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی تاسیس شد.
 
وی حل مشکلات مردم را توفیقی بزرگ برای کارکنان این نهاد دانست و افزود: امدادگران به واقع در بهترین دستگاه خدمت می‌کنند.
 
امام جمعه تبریز با آرزوی توفیق برای همه دست‌اندرکاران عرصه خدمت‌رسانی در کمیته امداد به ویژه مدیرکل جدید این نهاد، اظهار کرد: روحیه جهادی و تلاش‌گری در مدیران این نهاد برجسته است.
 
قائم‌مقام کمیته امداد نیز در این دیدار با تشریح خدمات این نهاد برای جامعه هدف، گفت: خواسته‌ها و مطالبات مردم در کمیته امداد با جدیت پیگیری می‌شود.
 
خاکسار خاطرنشان کرد: برای ارتقای خدمت‌رسانی، با هماهنگی دستگاه‌ها، حول محور هدایت‌های شما پیش خواهیم رفت.
 
وی خدمت خالصانه و صادقانه برای تامین مصالح نیازمندان را از وظایف اصلی کمیته امداد برشمرد و تاکید کرد: در این مسیر از راهنمایی‌های نمایندگان ولی فقیه در استان‌ها بهره می‎بریم.
 
انتهای پیام
 
(چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰) ۱۵:۰۸
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید