با حضور رئیس کمیته امداد انجام شد؛

رونمایی از سامانه صدقات الکترونیکی (QR کد) در استان زنجان

رونمایی از سامانه صدقات الکترونیکی (QR کد) در استان زنجان
(چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰) ۱۸:۳۵

با حضور رئیس کمیته امداد، سامانه پرداخت الکترونیکی صدقات از طریق QR کد در استان زنجان رونمایی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری در مراسم رونمایی از سامانه پرداخت الکترونیکی صدقات (QR کد) که با حضور آیت‌الله خاتمی، نماینده ولی فقیه در استان زنجان برگزار شد، با اشاره به کمک‌های خیران زنجانی به نیازمندان گفت: به عنوان خادم محرومان از خدمات بی‌شائبه مردم نیکوکار استان تشکر می‌کنم.
 
وی با بیان اینکه در استان زنجان 1200 فرزند یتیم و 3347 فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد هستند، اظهار کرد: 23 هزار خیر، حمایت از این فرزندان را برعهده گرفته‌اند و دریافتی آنان از طرح اکرام، میانگین یک میلیون تومان است.
 
رئیس کمیته امداد با اشاره به اینکه خیران و مردم نیکوکار استان زنجان سال گذشته ۱۴۲ میلیارد تومان به نیازمندان کمک کردند، خاطرنشان کرد: این رقم در ۹ ماهه امسال با وجود شرایط همه‌گیری کرونا به ۱۴۴ میلیارد تومان رسیده و پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال به ۲۰۰ میلیارد تومان برسد.
 
بختیاری به مشارکت باشکوه مردم ایران در رزمایش مواسات و پویش ملی ایران همدل اشاره کرد و گفت: این حرکت مردمی، کشور ما را در دنیا سربلند کرد و بار دیگر نام ملت ایران را در نوعدوستی و ایمان و اراده درخشانید.
 
آیت‌الله خاتمی، نماینده ولی فقیه در استان زنجان نیز با اشاره به اینکه در کمیته امداد قدم‌های بلندی در راستای محرومیت‌زدایی برداشته شده است، گفت: همه کارکنان در مجموعه کمیته امداد خودشان را خادم مردم می‌دانند.
 
وی با اشاره به اینکه کمیته امداد با اجرای طرح‌های اشتغال، موجبات توانمندسازی افراد نیازمند را فراهم کرده است، افزود: این مساله نشان‌دهنده اقدامات تاثیرگذار این نهاد در حمایت از مددجویان است.
 
شایان ذکر است در حاشیه این مراسم کد کیوآر (QR) اختصاصی پرداخت صدقات در اختیار آیت‌الله خاتمی، نماینده ولی فقیه در استان زنجان قرار گرفت.
 
انتهای پیام
 
(چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰) ۱۸:۳۵
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید