درخواست اینترنتی مددجویان

 

سامانه اینترنتی "درخواست دهی مددجویان امداد"سامانه ایست " برای عدم مراجعه حضوری مددجویان محترم به دفاتر کمیته امداد."

در این سامانه امکان درخواست خدماتی که مددجویان می توانند از آن بهره مند شوند بصورت اینترنتی فراهم گردیده و پس از ثبت درخواست توسط مددجویان محترم، درخواست مورد نظر بلافاصله در کارتابل مددکار خانواده قرار گرفته و مورد بررسی قرار می گیرد. لذا باتوجه به شیوع بیماری کرونا ضروری می باشد مددجویان محترم کمیته امداد بجای مراجعه حضوری به ادارات، درخواست های خود را در این سامانه ثبت نمایند.

ثبت درخواست: با وارد کردن آدرس e.emdad.ir صفحه مربوط به سامانه نمایش داده می شود که می بایست در پایین صفحه دکمه ثبت درخواست زده شود و در صفحه ورود کد ملی، شماره شناسنامه مددجو و همچنین کد امنیتی نمایش یافته درج گردد تا سامانه وارد صفحه درخواست دهی شود. درخواستهایی که در صفحه رؤیت می شوند و امکان قرار گرفتن روی آنها وجود دارد، قابل انتصاب خواهد بود.

پیگیری درخواست در پایین صفحه سامانه مورد نظر با زدن دکمه پیگیری درخواست سامانه وارد صفحه پیگیری درخواست می گردد. و با زدن کد رهگیری ، امکان پیگیری میسور می شود.

نکته: این سامانه برای استفاده افرادی می باشد که در حال حاضر مددجوی کمیته امداد می باشند.ورود به سامانه درخواست دهی مددجویان